Powiększ czcionkę:

Drukuj

Pakiety medyczne dla firm

Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że aby projekty mogły być realizowane jak najszybciej i najbardziej właściwie każda z firm potrzebuje zdrowego i skupionego na pracy personelu. Grupa LUX MED przygotowała pakiety medyczne dla firm, dzięki którym będą Państwo mogli wywiązać się z obowiązków wynikających z kodeksu pracy oraz zapewnić pracownikom opiekę medyczną najwyższej jakości jak najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb i obecnej sytuacji firmy. Nasze usługi zorganizowaliśmy tak, aby można je było zrealizować w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

Pakiety medyczne dla dużych firm
Pakiety medyczne dla dużych firm
  • W ramach pakietów medycznych przezna- czonych dla firm zatrudniających więcej niż 30 pracowników oferujemy kompleksowy zakres usług. Spośród nich pracodawca wybiera te, które w pełni zaspokajają potrzeby jego pracowników i uwzględniają specyfikę orga- nizacji. Służymy poradą i dzielimy się ponad 20-letnim doświadczeniem nabytym w trakcie współpracy z firmami z różnych branż. Więcej informacji.

Pakiety medyczne dla firm od 3 do 30 pracowników
Pakiety medyczne dla firm od 3 do 30 pracowników
  • Oferta została przygotowana z myślą o firmach zatrudniających od 3 do 30 pracowników. To znakomita propozycja dla pracodawców, którzy chcą wywiązać się z ustawowego obowiązku badań medycyny pracy oraz zapewnić pracownikom szybki dostęp do konsultacji lekarskich i badań. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby w naszej ofercie znalazło się 5 pakietów medycznych. Wiecej informacji.


W naszym serwisie wykorzystujemy pliki Cookies. Są one zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te zawsze można zmienić. Szczegółowe informacje o plikach Cookies znajdują się w Polityce Prywatności